INDIGO-CHILD што е со членов ?!-САМО ЗА ЖЕНИ

Статус
Затворена за нови мислења.

Fasty

Артист
Член од
1 август 2011
Мислења
182
Поени од реакции
47
http://www.forum.kajgana.com/members/indigo-child.31326/#profile-post-358237

Сигурно ова е прва тема посветена на неа.
Не ја знам многу на пат сум да ја запознаам.
Еве линк од нејзинот профил.
Овде барам образложување од сите жени и девојки.
ШТО ПО ЃАВОЛИТЕ ВИ СМЕТА КАЈ НЕА!
Да е основано (ми смета тоа и тоа ) ајде...ама вака без аргументи да го дисате(серете) некого не е во ред.
АКО ДЕВОЈКАВА Е ВОЕН ЗЛОСТОРНИК (не ми се верува) :)
предупредете ме да знам да не договарам средби со неа во иднина :D
МОЖДА ЌЕ МЕ РЕШЕТА СО КАЛАШ хаххахахахах :vozbud::tapp::pos:
Од лично искуство на форумов.со луѓе говнојадци!!
НЕ ВРЕЃАЈ АКО НЕЗНАЕШ ЗАШТО!!
ПА АЈДЕ ЖЕНИ И ДЕВОЈКИ ДА ЧУЈАМ ШТО ВИ ПРИСМЕТА КАЈ ЧЛЕНОВ ??!?!?!
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.668
Поени од реакции
21.221
2 и пол е. Ќеоставамтемавакакоштое.
 

Fasty

Артист
Член од
1 август 2011
Мислења
182
Поени од реакции
47
Некој се заљубил ...
не ....
ова ќе го направев дури за рики амг ..
да знаев дека и него го дисаат
ОВА СЕ ВИКА ЛИБЕРАЛНОСТ
отвори гугл пиши што значи зборот и ќе ти даде...јас сите знаат дека километарски ке ти го објаснам зборот но да не ја влечеме темава на друг правец
ОСТАНЕТЕ ДОСТОЈНИ
И ОСТАЈТЕ КОМЕНТАРИ СО ОБРАЗЛОЖЕНИЈА !
-секоја чест ако некој се заљубил на форумов-:cenzura:
--- надополнето: Aug 31, 2011 12:27 AM ---
2 и пол е. Ќеоставамтемавакакоштое.
ова е во подржка на пријателка ти ..
не би било океј да бришеш
ЛИЧНО ме интересира
зашо некој е мразен од другиве членови
женски ..позз вот
а секоја чест нејзин пријател ако ја преправа темава
МИСЛАМ ЛЕГЕНДАРНО ЌЕ БИДЕ ТОА...
 

Belle

A Jedi
Член од
12 април 2009
Мислења
1.006
Поени од реакции
552
А што со неа? Заклучен и е профилот...
 

Fasty

Артист
Член од
1 август 2011
Мислења
182
Поени од реакции
47
ВО МОЈТЕ ТЕМИ НИКОГАШ НЕ ПОВИКУВАВ НА НАСИЛСТВО
ТУКУ ОДЕВ СПРОТИ НАСИЛСТВОТО ... нема причина да е бришена менувана темава и слично
--- надополнето: Aug 31, 2011 12:30 AM ---
Ти си печен за политичар брат..досаден си со темиве ко зимски пролив..
не е политика да оставиш аргумент !!!!
политика е да го лажеш народот !!
кого излажав на форумов ???
кого му заматив очи
ВИ ЈА ДАВАМ ЕБ*НАТА РЕАЛНОСТ ПРЕД ОЧИ
а вие ја одбегавате
 

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462
ова е во подржка на пријателка ти ..
не би било океј да бришеш
ЛИЧНО ме интересира
зашо некој е мразен од другиве членови
женски ..позз вот
а секоја чест нејзин пријател ако ја преправа темава
МИСЛАМ ЛЕГЕНДАРНО ЌЕ БИДЕ ТОА...
Tи си врвот бе!
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.668
Поени од реакции
21.221
Фасти, гледам многу напаѓања од членовиве кон тебе. Може ли да ми кажеш накратко твоја биографија, без употреба на зборовите љубов, патник, асвалт и против насилство. Фала. Поздрав.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom